ajax loader

CZARTER

Oferujemy wynajem łodzi motorowych typu RIB oraz jachtów motorowych.
RIB’y – doskonale przygotowane na ciężkie warunki pogodowe dostarczą niezapomnianych wrażeń z wysokim poziomem adrenaliny.

Jachty natomiast zapewniają bardzo wysoki komfort wypoczynku. Idealnie sprawdzają podczas eventów z cateringiem.

REJSY

Pokażemy Państwu piękno Zatoki Gdańskiej oraz Półwyspu Helskiego z nieznanej dotąd strony. Z pokładu naszych łodzi podziwiać można zachody słońca piękniejsze niż kiedykolwiek oraz eksplorować tereny trudno dostępne (wraki, zabytkowa torpedownia).oferta riby

Ofertę swoją kierujemy również do indywidualnych turystów odwiedzających kurorty zatoki Gdańskiej. Jest to idealna alternatywa dla osób pragnących oderwać się na moment od codzienności i poczuć wspaniałą morską bryzę. Rejs taki dostarcza maksimum adrenaliny i można powiedzieć, że jest prawdziwą morską przygodą.

Firma nasza jako jedna z pierwszych na Polskim rynku oferuje WODNE TAXI – TRANSPORT DROGĄ WODNĄ.
Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób nie chcących marnować czasu i nerwów w korkach ulicznych. Dzięki rozwiniętej bazie oraz zawsze gotowych do rejsu łodzi jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie przetransportować swoich klientów w dowolne miejsce nad Zatoką Gdańską.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju imprezy okolicznościowe z wykorzystaniem naszego sprzętu. Jest to nietypowa, a zarazem bardzo ciekawa forma na zorganizowanie miedzy innymi:
– wieczoru kawalerskiego
– urodzin
– spotkania klasowego po latach
– spotkania znajomych itp.

SZKOLENIA MOTOROWODNE

Organizujemy szkolenia na stopień „Sternika” oraz „Starszego Sternika” Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

SPRZEDAŻ

Oferujemy sprzedaż łodzi, silników zaburtowych oraz akcesoriów. Ponadto prowadzimy pełną obsługę, serwis oraz zimowanie. Więcej szczegółów na stronie: www.aquatomboats.pl